№2 (12), 2018 Технічні науки та технології

1. МЕХАНІКА ТА ПРИКЛАДНА МАТЕМАТИКА

1. Гуляр Олександр Іванович, Максим’юк Юрій Всеволодович, Пискунов Сергій Олегович — Дослідження нелінійного деформування складених оболонок обертання середньої товщини.
2. Іванчук Ярослав Володимирович — Математичний метод визначення стійкості коливальних систем під дією зовнішнього вібраційного навантаження .
3. Шаповалов Олег Леонідович, Колесник Денис Миколайович, Пилипенко Олег Іванович — Конструкції, кінематичні схеми та технічні характеристики вертольотних редукторів.
4. Фам Дик Куан, Тимошенко Олександр Вікторович, Бабак Антон Миколайович, Коваль Віктор Вікторович — Пошкоджуваність металевих матеріалів з урахуванням виду напруженого стану.

2. ТЕХНОЛОГІЇ МАШИНОБУДУВАННЯ ТА АВТОТРАНСПОРТУ

5. Кальченко Віталій Іванович, Кальченко Володимир Віталійович, Сіра Наталія Миколаївна, Кужельний Ярослав Володимирович — Дослідження сил різання одиничного абразивного зерна при шліфуванні зі схрещеними осями круга та деталі.
6. Венжега Володимир Іванович, Рудик Андрій Васильович, Пасов Геннадій Володимирович — Підвищення якості обробки торців гвинтових пружин стиску.
7. Сапон Сергій Петрович, Ігнатенко Павло Леонідович — Особливості проектування технологічного оснащення для деревообробки.
8. Литвин Олександр Олександрович, Кальченко Дмитро Володимирович — Дослідження процесу двостороннього шліфування торців різного діаметра.

3. ЗВАРЮВАННЯ ТА МАТЕРІАЛОЗНАВСТВО

9. Березін Леонід Якович, Руденко Михайло Миколайович — Оптимізація процесу зварювання діелектриків з алюмінієм в електричному полі високої напруги.
10. Болотов Максим Геннадійович — Аналіз основних нестабільностей тліючого розряду середніх тисків в умовах обробки матеріалів.

4. ІНФОРМАЦІЙНО-КОМП’ЮТЕРНІ ТЕХНОЛОГІЇ

11. Казимир Володимир Вікторович, Карпачев Ігор Ігорович, Усік Анна Миколаївна — Моделі системи безпеки ос android.
12. Кунах Наталія Ігорівна, Харлай Людмила Олексіївна, Коновалов Олексій Юрійович, Нікіфоренко Костянтин Борисович, Сотніченко Юлія Олексіївна, Матюшичев Юрій Артемович — Особливості безпровідного абонентського доступу з використанням оптичних технологій.
13. Дуднік Андрій Сергійович — Метод вимірювання відстані між об’єктами сенсорних мереж засобами мікропроцесорного фазометра.
14. Башинська Ольга Олександрівна, Камак Юрій Олександрович, Нестеренко Сергій Олександрович — Метод діагностики компонентів системи керування безпілотного авіаційного комплексу.
15. Медушевський Сергій Вікторович — Розробка уніфікованої методики оцінки ризиків у процесі валідації автоматизованих інформаційних систем.

5. ЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОНІКА

16. Безручко В’ячеслав Михайлович — Захист фільтрів струмів нульової послідовності в ненормальних режимах мережі.
17. Жартовський Олександр Володимирович, Кравченко Валерій Іванович, Ларічкін Олексій Вікторович, Карягін Жан Геннадійович — Автоматизована система виміру та розрахунку параметрів iмпульсного електричного струму .
18. Тительмаєр Костянтин Олександрович, Гусев Олександр Олександрович, Велігорський Олександр Анатолійович — Огляд неізольованих двонаправлених топологій перетворювачів для портативних застосувань на базі відновлювальних джерел електроенергії.
19. Лежнюк Петро Дем’янович, Гунько Ірина Олександрівна, Малогулко Юлія Володимирівна, Котилко Ірина Вадимівна, Крот Людмила Русланівна — Моделювання сумісної роботи розосереджених джерел електроенергії та централізованого електропостачання.

6. ТЕХНОЛОГІЇ ХАРЧОВОЇ ТА ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

20. Буяльська Наталія Павлівна, Ткаченко Юлія Дмитрівна, Денисова Наталя Миколаївна — Використання продуктів переробки цикорію коренеплідного в технології виробництва борошняних кондитерських виробів.
21. Гринченко Наталя Геннадіївна, Пивоваров Павло Петрович, Гринченко Ольга Олексіївна, Тютюкова Дар’я Олександрівна, Плотнікова Раїса Валеріївна — Вплив технологічних чинників на структурно-механічні та технологічні властивості напівфабрикатів із сиру кисломолочного.
22. Заморська Ірина Леонідівна — Оцінка технологічних властивостей ягід суниці садової.
23. Золотухіна Інна Василівна — Оптимізація процесу диспергування компонентів напівфабрикатів білково-вуглеводних із пюре моркви.
24. Нестеренко Наталія Анатоліївна, Іванюта Анастасія Олександрівна, Мостика Костянтин Вікторович — Вплив бланшування на якість заморожених культивованих печериць.
25. Ковальчук Альона Ігорівна, Почечун Тетяна Павлівна, Галиш Віта Василівна, Трус Інна Миколаївна — Фосфорилювання шкаралуп волоських горіхів ля підвищення ефективності очищення водних розчинів.

7. ТЕХНОЛОГІЇ БУДІВНИЦТВА ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

26. Іванишин Володимир Андрійович, Бугай Віктор Григорович, Дудко Валентин Іванович, Пеньковець Олексій Олександрович — Польові й лабораторні інженерно-геологічні дослідження ділянки під будівництво багатоквартирних житлових будинків у північній частині м. Чернігова.
27. Крячок Сергій Дмитрович — Визначення сталої віддалеміра електронного тахеометра в лінійно-кутовій мережі.
28. Мовенко Віктор Іванович — Моніторинг гідрографічних об’єктів території масиву «кордівка» м. Чернігова .
29. Корзаченко Микола Миколайович — Підсилення фундаментів малоповерхових будинків у щільних умовах.
30. Корнієнко Микола Васильович, Жук Вероніка Володимирівна, Абед Самар Фаріс, Чегодаєв Ігор Сергійович — Досвід закріплення слабкої основи фундаменту вертикальними ґрунтоцементними елементами з використанням технології ґрунтозмішування .