№3 (13), 2018 Технічні науки та технології

1. ПРИКЛАДНА МЕХАНІКА, МАТЕРІАЛОЗНАВСТВО ТА МАШИНОБУДУВАННЯ

1. Кальченко Віталій Іванович, Кальченко Володимир Віталійович, Кологойда Антоніна Вікторівна, Кужельний Ярослав Володимирович — Розрахунок сил різання одиничним абразивним зерном орієнтованого шліфувального круга.
2. Музичка Діана Геннадіївна — Вплив зносу зерен на теоретичну довжину твірної головного різального конуса..
3. Сіра Наталія Миколаївна, Литвин Олександр Олександрович, Кальченко Дмитро Володимирович, Морочко Володимир Вікторович — Експерементальне дослідження теплонапруженості процесу зносу круга, сил різання та потужності при двосторонньому шліфуванні торців заготовок різного діаметра..
4. Ванько Володимир Михайлович, Приходько Олександр Миколайович — Удосконалена методика оцінювання якості гільзи циліндра двигуна внутрішнього згорання сільськогосподарської техніки..
5. Янош Рудольф, Банасова Антонія — Проектування модуля для складання коробки передач..
6. Марцинко Петер, Гайдук Мікулаш, Палко Марош — Автомобіль із пневматичним двигуном..
7. Семйон Ян, Костка Йозеф, Мако Петер — Використання імітаційної програми для проектування й оптимізації лінії виробництва..
8. Тулейа Петер, Мамонтов Павло — Застосування промислових пневматичних компонентів в освітньому процесі..
9. Гронцова Дарина — Побудова рівнянь і комп’ютерне моделювання руху багатоелементних систем..
10. Келемен Міхал — Оптимізація руху механізму.
11. Віргала Іван, Філаковскі Філіп — Алгоритм Ейлера-Лагранжа для проектування динамічної моделі..
12. Дубягін Олександр Борисович — Модель міжрівневого балансу: агрегатна форма..
13. Ільєнко Андрій Борисович, Руновська Людмила Анатоліївна — Чисельний алгоритм для знаходження ймовірності виродження в моделі Крамера-Лундберга..
14. Радченко Станіслав Григорович, Лапач Сергій Миколайович — Дослідження та моделювання технологічного процесу контактного зварювання труб..
15. Новомлинець Олег Олександрович, Олексієнко Сергій Владиславович, Ющенко Світлана Михайлівна, Байдала Олексій Васильович, Половецький Євген Вікторович — Зварювання тиском алюмінієвих сплавів через модифіковані поверхневі шари..

2. ІНФОРМАЦІЙНО-КОМП’ЮТЕРНІ ТЕХНОЛОГІЇ

16. Башинська Ольга Олександрівна, Казимир Володимир Вікторович, Нестеренко Сергій Олександрович — Формування телеметричних лог-файлів для оперативної технічної діагностики безпілотних авіаційних комплексів..
17. Лактіонов Олександр Ігорович — Індексна оцінка якості підготовки оператора верстата з числовим програмним керуванням (чпк). .
18. Бойко Сергій Миколайович, Волканін Євген Євгенійович, Городній Олексій Миколайович, Борисенко Оксана Миколаївна, Вершняк Леонід Володимирович — Застосування нейронних мереж при автоматизації діагностики стану авіаційного генератора гвинтокрила..
19. Шарга Патрик, Кокуля Якуб — Проектування та впровадження моделі розумного будинку..
20. Базилевич Володимир Маркович, Мехед Дмитро Борисович, Гур’єв Володимир Іванович — Розробка критеріїв захисту від кіберзагроз на соціальному підприємстві. .
21. Ракай Роберт, Вишньовські Мартін, Галайдова Альона, Шимшик Душан — Можливості поліпшення комунікації для експериментальної виробничої системи..
22. Юруш Ондрей, Коуколова Люсія — Розумна камера для простих задач сортування..

3. ЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА

23. Денисов Юрій Олександрович, Шаповалов Олег Леонідович, Середа Олег Володимирович, Куц Євгеній Вячеславович — Оптимізація енергодинамічних процесів у системі керування приводом стабілізації польоту безпілотного літального апарата..
24. Тительмаєр Костянтин Олександрович, Хоменко Максим Анатолійович — Порівняння методів керування двофазним двонаправленим перетворювачем постійної напруги з чергуванням фаз..
25. Шевченко Віктор Олександрович, Трейко Богдан Олександрович, Гусев Олександр Олександрович, Пахалюк Богдан Петрович, Хоменко Олег Борисович — Огляд і порівняння базових топологій компенсації для бездротової передачі енергії..
26. Мікова Любіца — Дидактична модель ліфта..
27. Вагаш Марек — Огляд вибіркового законодавства, що використовується в автоматизації операцій.

4. ХІМІЧНІ ТА ХАРЧОВІ ТЕХНОЛОГІЇ

28. Сиза Ольга Іллівна, Кичка Анна Леонідівна, Гусол Тетяна Олександрівна, Cавченко Олеся Миколаївна — Екстракт із коріння кульбаби лікарської як перспективна сировина у виробництві харчових концентратів..
29. Воробйова Вікторія Іванівна, Шакун Анастасія Сергіївна, Трус Інна Миколаївна, Cердюк Олена Олександрівна, Ткачук Володимир Миколайович, Чигиринець Олена Едуардівна — Вивчення компонентного складу та протикорозійної ефективності продуктів переробки абрикоса (Prunus armeniaca L.).
30. Челябієва Вікторія Миколаївна, Соседова Катерина Юріївна — Використання заквасок спонтанного бродіння та борошна бобових культур у виробництві хліба.

5. БУДІВНИЦТВО ТА ГЕОДЕЗІЯ

31. Крячок Сергій Дмитрович, Щербак Юлія Володимирівна, Мамонтова Людмила Степанівна — Застосування полюсного методу визначення координат на приаеродромній території.
32. Марченко Наталія Валентинівна, Новицький Сергій Володимирович, Зав’ялов Денис Лазарович — Особливості кінетики водо- та вологопоглинання сухостійної деревини сосни звичайної.