№4 (14), 2018 Технічні науки та технології

1. ПРИКЛАДНА МЕХАНІКА, МАТЕРІАЛОЗНАВСТВО ТА МАШИНОБУДУВАННЯ

1. Кальченко Віталій Іванович, Кологойда Антоніна Вікторівна, Кужельний Ярослав Володимирович, Морочко Володимир Вікторович — Однопрохідне доводочне шліфування зі схрещеними осями круга та циліндричної деталі.
2. Кальченко Володимир Віталійович, Сіра Наталія Миколаївна, Кальченко Дмитро Володимирович, Аксьонова Ольга — Дослідження процесу фрезерування циліндричних поверхонь зі схрещеними осями інструмента та вала .
3. Кузьмич Людмила Володимирівна — Механічні впливи на надійність складних технічних систем.
4. Пасов Геннадій Володимирович, Венжега Володимир Іванович — Анімаційне моделювання гідроциліндрів та пневмокамер для створення прямолінійного поступального руху.
5. Шаповалов Олег Леонідович, Колесник Денис Миколайович, Пилипенко Олег Іванович — Навантаженість зубчастих передач вертольотних редукторів та їх напружено-деформований стан.
6. Ткачешак Назарій Володимирович, Горбійчук Михайло Іванович — Діагностика помпажу газотурбінного двигуна на основі S-дискримінанта.
7. Гмитерко Олександр, Мікова Любіца, Прада Ерік — Аналіз пневматичної пружини з’єднання гіпернадлишкового маніпулятора.
8. Вагаш Марек — Функціональна безпека та оцінка ризику на автоматизованому робочому місці.
9. Гронцова Дарина — Багатокомпонентні системи та моделювання в matlab.
10. Янош Рудольф, Добіяш Домінік — Конструкція промислового робота з підвищеною гнучкістю.
11. Тулейа Петер, Демко Міхал — Аналіз аспектів, що визначають вибір системи привода для транспортного засобу, що приводиться в рух стисненим повітрям.
12. Віргала Іван, Філаковскі Філіп — Спіральне переміщення робота-змії в трубопроводі.

2. ІНФОРМАЦІЙНО-КОМП’ЮТЕРНІ ТЕХНОЛОГІЇ

13. Стеценко Інна Вячеславівна, Суханюк Марина Валентинівна, Шишкін Владислав Ігорович — Інформаційна система розумного відеореєстратора.
14. Тесля Юрій Миколайович, Хлевна Юлія Леонідівна, Єгорченков Олексій Володимирович — Технологічні аспекти реалізації конкретизованої методології управління проектами.
15. Арутюнян Володимир Едуардович — Клієнт-серверна модель інформаційної системи масового оповіщення населення.
16. Копп Андрій Михайлович, Орловський Дмитро Леонідович — Анализ и оптимизация моделей бизнес-процессов в нотациях EPC и BPMN.
17. Кривченко Юрій Вікторович — Комп’ютерне моделювання самоорганізації кластерних систем: залежність структури від особливостей генезису .
18. Шарга Патрик, Требуньа Франтишек, Грейтак Бранислав — Розробка системи керування пристроєм для визначення залишкових напружень методом кільцевої канавки.

3. ЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА

19. Волканін Євген Євгенійович, Бойко Сергій Миколайович, Городній Олексій Миколайович, Борисенко Оксана Миколаївна, Димерець Андрій Віталійович — Автоматизація процесу магнітної сепарації наночастинок.
20. Келемен Міхал — Проектування робота для збирання шайб.
21. Фесенко Артем Петрович, Гусев Олександр Олександрович, Чуб Андрій Іванович, Вінніков Дмитро Валерійович, Матюшкін Олександр Олександрович — Огляд масогабаритних та вартісних параметрів комерційних сонячних інверторів .
22. Гмитерко Олександр — Давачі для розпізнання ліній.
23. Вишньовські Мартін, Ракай Роберт, Галайдова Альона, Шимшик Душан — Представлення модуля експериментального робочого місця на основі платформи INDUSTRY 4.0.
24. Семйон Ян, Грекса Ян, Мако Петер — Проектування док-станції для мобільної робототизованої платформи типу AGV.
25. Марцинко Петер, Юруш Ондрей — Експериментальне робоче місце з роботом Scara.

4. ХІМІЧНІ ТА ХАРЧОВІ ТЕХНОЛОГІЇ

26. Мотузка Юлія Миколаївна, Ященко Людмила Олександрівна, Мотузка Олена Миколаївна — Математичне моделювання комплексних показників якості продуктів для ентерального харчування на етапах їх життєвого циклу .
27. Cавченко Олеся Миколаївна, Лемеш Марина Володимирівна, Гунько Дмитро Валерійович, Сиза Ольга Іллівна, Челябієва Вікторія Миколаївна — Технологія виготовлення житньо-пшеничного хліба на заквасках із використанням перцю болгарського сухого.

5. БУДІВНИЦТВО ТА ГЕОДЕЗІЯ

28. Корнієнко Ігор Валентинович, Терещук Олексій Іванович, Корнієнко Світлана Петрівна — Геоінформаційне моделювання пріоритетності чищення сегментів вулично-дорожньої мережі за критерієм інтенсивності руху громадського транспорту.
29. Бурачек Всеволод Германович, Крячок Сергій Дмитрович, Малік Тетяна Миколаївна, Мамонтова Людмила Степанівна, Немих Володимир Павлович — Автоматизована система геодезичного моніторингу злітно-посадкової смуги.
30. Іванишин Володимир Андрійович, Чорний Єгор Іванович — Техніка й технологія видобутку підземних вод із Чернігівського родовища .

31. .