№2 (16), 2019 Технічні науки та технології

1. ПРИКЛАДНА МЕХАНІКА, МАТЕРІАЛОЗНАВСТВО ТА МАШИНОБУДУВАННЯ

1. Размышляєв Олександр Денисович, Агєєва Марина Володимирівна — Оптимальні параметри поздовжнього магнітного поля, що забезпечують перемішування розплаву у ванні при електродуговій наплавці.
2. Пасов Геннадій Володимирович, Венжега Володимир Іванович, Бакалов Валерій Григорович — Шліфування фасонних поверхонь на верстаті ВЗ-208-Ф3.
3. Болотов Максим Геннадійович — Дослідження енергетичних параметрів тліючого розряду в довгих трубках малого діаметра.
4. Слєднікова Олена Сергіївна, Винник Володимир Олександрович, Скляр Василь Михайлович, Аксьонова Ольга Олегівна — Модульне тривимірне моделювання процесів зняття припуску та формоутворення при фрезеруванні кулачків орієнтованим інструментом.
5. Сіра Наталія Миколаївна, Кологойда Антоніна Вікторівна, Литвин Олександр Олександрович, Кальченко Дмитро Володимирович — Дослідження динамічних характеристик при чистовому шліфуванні циліндричної та голчастої поверхонь валика текстильної машини.
6. Кальченко Віталій Іванович, Кальченко Володимир Віталійович, Кужельний Ярослав Володимирович, Морочко Володимир Вікторович — Експериментальне дослідження чистового однопрохідного шліфування циліндричної поверхні вала орієнтованим інструментом.

2. ІНФОРМАЦІЙНО-КОМП’ЮТЕРНІ ТЕХНОЛОГІЇ

7. Дубягін Олександр Борисович, Гур’єв Володимир Іванович, Фірсова Ірина Валеріївна — Міжрівневий баланс: показники рівневої структури об’єкта, її зміни та координації – агрегатна форма.
8. Філімонов Ілля Юрієвич, Ревко Анатолій Сергійович, Лисенко Ігор Юрієвич — Способи автоматичного визначення положення рухомої платформи у просторі.
9. Чубаєвський Віталій Іванович, Рзаєва Світлана Леонідівна, Рзаєв Дмитро Олександрович — Моделювання інформаційно-аналітичної системи обліку робочого часу співробітників підприємства.
10. Нескородева Тетяна Василівна — Методика формалізації задач системи аудиту першого рівня.

3. ЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА

11. Наумчик Павло Іванович, Новик Катерина Сергіївна — Пристрій експрес-контролю якості енергозберігаючих склопакетів.
12. Бардик Євген Іванович, Бондаренко Олександр Леонідович — Оцінка режимної надійності електроенергетичної системи на основі визначення індексу ризику при відмовах вузлів навантаження з відповідальними споживачами.
13. Бойко Сергій Миколайович, Некрасов Андрій Вікторович, Городній Олексій Миколайович, Борисенко Оксана Миколаївна, Кас’янов Євгеній Юрійович — Особливості електропостачання залізорудних підприємств при впровадженні розосередженої генерації.

4. ХІМІЧНІ ТА ХАРЧОВІ ТЕХНОЛОГІЇ

14. Денисова Наталя Миколаївна, Гаркава Аліна Василівна, Буяльська Наталія Павлівна — Використання збродженого яблучного соку в технології виробництва житньо-пшеничного хліба.
15. Буяльська Наталія Павлівна, Воєдило Валерія Олегівна, Денисова Наталя Миколаївна — Використання йодовмісних добавок у виробництві хлібобулочних виробів оздоровчого призначення.
16. Божко Наталія Володимирівна, Тищенко Василь Іванович, Пасічний Василь Миколайович, Ревенко Руслан Станіславович — Білоквмісна сировина регіонального виробництва в технології м’ясомісткої варено-копченої ковбаси.
17. Гречко Вікторія Віталіївна, Страшинський Ігор Мирославович, Пасічний Василь Миколайович — Харчові волокна як функціональний інгредієнт у м’ясних напівфабрикатах.
18. Гуменюк Оксана Леонідівна, Ксенюк Марія Павлівна, Дениско Ольга Миколаївна, Кирій Аліна Сергіївна — Заміна гідрогенізованих жирів на рослинну олію у складі борошняних кондитерських виробів.
19. Дудла Іраїда Олександрівна, Хребтань Олена Борисівна — Визначення оптимальних параметрів теплозахисних властивостей натуральних та синтетичних наповнювачів для виготовлення верхнього дитячого одягу.

5. БУДІВНИЦТВО ТА ГЕОДЕЗІЯ

20. Сахно Євген Юрійович, Терещук Олексій Іванович, Янченко Олег Петрович — Проведення геосистемного моніторингу вирубки лісів у Чернігівському районі.
21. Смілка Владислав Анатолійович — Функціональна модель системи містобудівного моніторингу земель населених пунктів.
22. Крячок Сергій Дмитрович, Мамонтова Людмила Степанівна, Беленок Вадим Юрійович — Визначення сталої віддалеміра електронного тахеометра під час прив’язки до стінних геодезичних знаків.
23. Іванишин Володимир Андрійович, Бугай Віктор Григорович — Інженерно-геологічні дослідження ділянки (мікрорайон «Масани» в Чернігові) між вулицями красносільського та Глібова під будівництво багатоповерхових житлових будинків.
24. Буйських Наталія Володимирівна — Деформативність круглих сортиментів сосни будівельних розмірів.