№3 (17), 2019 Технічні науки та технології

1. ПРИКЛАДНА МЕХАНІКА, МАТЕРІАЛОЗНАВСТВО ТА МАШИНОБУДУВАННЯ

1. Кальченко Володимир Віталійович, Кальченко Дмитро Володимирович, Венжега Володимир Іванович, Рябов Сергій Ігорович — Підвищення точності та продуктивності обробки торців роликів підшипників кочення.
2. Єрошенко Андрій Михайлович, Дорошенко Олександра Олександрівна — Точність формоутворення поверхонь тіл обертання при шліфуванні з використанням мастильно-охолоджуючого технологічного середовища.
3. Фальченко Юрій В’ячеславович, Петрушинець Лідія Вячеславівна, Новомлинець Олег Олександрович — Дифузійне зварювання інтерметаліду tial з конструкційними сплавами через наношаруваті фольги.
4. Шаповалов Олег Леонідович, Колесник Денис Миколайович, Пилипенко Олег Іванович — Застосовуваність і залежність параметрів зубчастих передач авіаційних редукторів від технологічних процесів їх виготовлення.
5. Андрієнко Олександр Віталійович, Гученко Микола Іванович, Жорняк Олександр Валерійович, — Програмно-апаратний комплекс кваліфікаційного оцінювання тренажера вертольота мі-171.
6. Келемен Міхал, Лукаш Бобал — Гусеничний робот для очищення труб.
7. Янош Рудольф — Аналіз роботів-рятувальників.
8. Келеменова Тетяна, Мирослав Довіца — Визначення максимальної похибки інструментального мікроскопа.
9. Марцинко Пітер, Мартін Кочан — Огляд з метою впровадження простих 3d принтерів у навчальний процес.
10. Патрик Сарга, Адриан Коллар — Проектування та реалізація роботизованих автомобілів, якими керує myrio.
11. Семйон Ян, Демко Растіслав — Проектування роботизованої робочої станції на базі робота з двома механічними руками.
12. Сукоп Марек, Ференчик Петер — Розробка інтелектуального роботизованого модуля з камерною системою.
13. Тулея Петер — Проектування та реалізація захватів з постійними магнітами .
14. Вагаш Марек, Шимшик Душан — Автоматизація збірних робіт на основі дворукого робота.
15. Мартин Варга, Філаковський Філіп, Віргала Іван — Моделювання та аналіз зворотної кінематичної моделі руки людиноподібного робота .

2. ІНФОРМАЦІЙНО-КОМП’ЮТЕРНІ ТЕХНОЛОГІЇ

16. Дубягін Олександр Борисович, Гур’єв Володимир Іванович, Фірсова Ірина Валеріївна — Міжрівневий баланс: показники структури, інтенсивності та координації руху одиниць об’єкта – агрегатна форма .
17. Повхан Ігор Федорович — Питання гнучкості логічних дерев класифікації в задачах розпізнавання образів .
18. Гріненко Сергій Анатолійович — Інформаційна технологія забезпечення сталого розвитку іт-підприємств .
19. Ракай Роберт, Галайдова Алена — Порівняння протоколів зв’язку для smart пристроїв .
20. Гронцова Дарина — Методологія пов’язаних графів у ланцюговому аналізі «rlc» .
21. Мікова Любіца — Конструкція та силовий аналіз колісного мобільного робота.

3. ЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА

22. Алексієвський Дмитро Геннадійович, Міхайлуца Олена Миколаївна, Пожуєв Андрій Володимирович — Усереднена модель імпульсного перетворювача постійної напруги підвищуючого типу.
23. Войтенко Володимир Павлович, Єршов Роман Дмитрович — Моделі елементів системи електроприводів квадрокоптерів та автономних роботів .
24. Шевченко Віктор Олександрович, Кондратенко Ігор Петрович, Гусев Олександр Олександрович, Хоменко Олег Борисович, Тительмаєр Костянтин Олександрович — Оцінка точності моделі двошарової котушки індуктивності для бездротової передачі енергії за допомогою методу скінчених елементів .
25. Бойко Сергій Миколайович, Некрасов Андрій Вікторович, Городній Олексій Миколайович, Хебда Альона Сергіївна, Дмитренко Артем Юрійович, Ножнова Марина Олександрівна — Прогнозування електроспоживання залізорудних підприємств при впровадженні до системи їх електропостачання розосередженої генерації .
26. Коваленко Віктор Леонідович, Левченко Сергій Андрійович, Трипутень Микола Мусійович, Кузнецов Віталій Вадимович, Трипутень Максим Миколайович, Городній Олексій Миколайович, Кузнецова Аліса Віталіївна, Кузнецова Євгенія Валеріївна — Розрахунок режимів роботи характерних схем розподільних мереж з аналізом відхилення напруги й доцільності її регулювання.

4. ХІМІЧНІ ТА ХАРЧОВІ ТЕХНОЛОГІЇ

27. Болгова Наталія Вікторівна, Кревсун Катерина Вікторівна — Використання екстракту листя волоського горіха в технології плавлених сирів.
28. Буяльська Наталія Павлівна, Литвиненко Олена Олегівна, Денисова Наталя Миколаївна — Використання продуктів переробки амаранту у виробництві хлібобулочних виробів.
29. Денисова Наталя Миколаївна, Зінюк Маргарита Олександрівна, Буяльська Наталія Павлівна — Використання добавок безглютенового борошна в технології виробництва хлібобулочних виробів.
30. Дубініна Антоніна Анатоліївна, Летута Тетяна Миколаївна, Фролова Тетяна Володимирівна — Аналіз впливу лікарсько-рослинних екстрактів на мікрофлору баклажанів.
31. Миколенко Світлана Юріївна, Куянов Юрій Юрійович, Баранік Павло Вікторович — Вплив інфрачервоного сушіння на якість свіжої і замороженої черешні.
32. Осика Віктор Анатолійович, Коптюх Леонід Андрійович, Шульга Ольга Сергіївна — Характеристика мікроструктури та властивостей паперу різної щільності.
33. Гомеля Микола Дмитрович, Степова Олена Валеріївна, Камаєв Віктор Сергійович — Розробка інгібіторів корозії металів у водних середовищах з різним рівнем мінералізації .

5. БУДІВНИЦТВО ТА ГЕОДЕЗІЯ

34. Терещук Олексій Іванович, Мовенко Віктор Іванович — Проблеми забезпечення водокористування садівничих товариств Чернігівщини в сучасних умовах.
35. Крячок Сергій Дмитрович, Мамонтова Людмила Степанівна, Щербак Юлія Володимирівна — Теоретичне обґрунтування точності визначення площ земельних ділянок полюсним методом.
36. Менейлюк Олександр Іванович, Нікіфоров Олексій Леонідович — Підвищення достовірності нормування будівельних робіт.